poniedziałek, 22 września 2014

Recenzja blenderu Mix & Go

Recenzja blenderu Mix & Go


Mix & Go to nowy produkt w portfolio marki Russell Hobbs. Stanowi urządzenie 2w1 - to zarazem blender i przenośna butelka o pojemności 600 ml. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że koktajle przygotowuje się w tym samym naczyniu, które można potem zabrać ze sobą. To idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych, nie mających na nic czasu. Butelkę z koktajlem można ze sobą zabrać do pracy, szkoły, na piknik, wycieczkę czy w podróż (butelki pasują do uchwytów na napoje w samochodzie). Blender jest prosty i przyjemny w obsłudze.


Mix & Go ma designerski, nowoczesny kształt. W skład zestawu wchodzą dwie butelki o pojemności 600 ml każda oraz dwie pasujące do nich pokrywki. Stabilność urządzenia zapewnia antypoślizgowy spód. Blender uruchamia się poprzez nacisk. Specjalne ostrza pozwalają kruszyć nawet lód. Butelki wraz z pokrywkami można myć w zmywarce. Mix & Go jest objęty dwuletnią gwarancją.
Recenzja Mix & Go
Z jego pomocą możecie wyczarować mnóstwo pysznych miksów smakowych. Przy użyciu Mix & Go przygotujecie m.in. mrożoną kawę, kawę brzoskwiniową na zimno, mrożoną kawę z miętą i pieprzem, koktajle (brzoskwiniowy, bananowy, jagodowy, truskawkowo-bananowy, szpinakowy z bananem i pomarańczą) shake'a i wiele innych smacznych napojów.

2 komentarze:

Dziękuję za każdy pozostawiony wpis :)