poniedziałek, 25 marca 2013

Warsztaty kulinarne Winiary i scrapbooking


Warsztaty kulinarne Winiary i scrapbooking

W piątek 15 marca miałam przyjemność po raz kolejny uczestniczyć w niezwykle kreatywnych warsztatach jakie zostały zorganizowane dla Przyjaciół Winiary w siedzibie Nestle. Niestety to już ostatnie warsztaty Winiary, gdyż program Przyjaciele Winiary dobiegł końca, wkrótce ruszy nowa edycja, mam nadzieję, że i tym razem mi się poszczęści ;)
Tematem przewodnim spotkania był scrapbooking. Na początku małe wyjaśnienie co to w ogóle jest.

Warsztaty kulinarne Winiary i scrapbooking 

Jak podaje Wikipedia scrapbooking to technika własnoręcznego tworzenia i dekorowania albumów, notesów itp. Niezbędne do scapbookingu są nożyczki, papier kolorowy, klej i przede wszystkim wyobraźnia.

Warsztaty kulinarne Winiary i scrapbooking

Pod czujnym okiem dwóch pań animatorek każdy z uczestników warsztatów przygotował swój niepowtarzalny Przepiśnik - notes na zapiski przepisów. Każdy z nas otrzymał taki sam zestaw przyborów, jednak nie było dwóch takich samych projektów. Całe przedsięwzięcie okazało się niezłą zabawą, w czasie której nie jeden z nas cofnął się do czasów dzieciństwa.

Warsztaty kulinarne Winiary i scrapbooking

Zwieńczeniem spotkania był pokaz gotowania przez pana Jerzego Pasikowskiego, który przygotował pyszną zupę z borowików ze szpinakiem, a na drugie danie helibuta z sosem holenderskim, pieczone ziemniaki oraz smażoną cykorię w czerwonym winie, na deser wspaniały krem brulee podany w towarzystwie owoców. Najbardziej smakował mi oczywiście deser, ale to zrozumiałe. Najmniej do gustu przypadła mi cykoria, którą jadłam pierwszy raz i niestety nie zostanę jej fanką, ale ponoć do tych smaków trzeba dojrzeć.

Na zakończenie każdy z Przyjaciół otrzymał upominek wraz z produktami Winiary oraz z filmem podsumowującym współpracę z marką Winiary.
Na koniec chciałabym bardzo podziękować Organizatorom za to, że mogłam uczestniczyć w tych wszystkich warsztatach, a także koleżankom i kolegom z programu Przyjaciele Winiary za ten wspaniały rok i oby do następnego, rychłego spotkania :)
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

*cieszę się, że Cię tu widzę :)
*komentarze są moderowane ze względu na spam
*obraźliwe komentarze będą usuwane