środa, 25 września 2013

Kampania wrześniowa ExSmokers


Kampania wrześniowa ExSmokers


W lipcu zamieściłam wpis dotyczący kampanii antynikotynowej ExSmokers. Dla przypomnienia, akcja ta ma na celu pomóc palaczom w walce z nałogiem. 

Zapewne wiecie jakie są skutki palenia papierosów, jednak warto je przypomnieć. Używanie tytoniu przyczynia się do powstawania nowotworów, chorób serca i naczyń krwionośnych, chorób układu oddechowego i pokarmowego, problemów z zębami, chorób skóry itd. Należy mieć na uwadze fakt, że dym papierosowy powoduje mnóstwo szkód w naszym organizmie. Jeśli zatem szanujemy swoje zdrowie to powinniśmy jak najszybciej przestać  palić i nie niszczyć swojego zdrowia.

Rzucanie papierosów może na początku okazać się walką z wiatrakami. Jednak nie należy się zrażać chwilowymi niepowodzeniami i sukcesywnie dążyć do wyznaczonego przez siebie celu. Korzyści z rzucenia palenia są nieograniczone. U osób, które przestały palić, znacznie poprawia się wygląd i koloryt skóry, paznokci i włosów, poprawia się kondycja organizmu itd. Papierosy można zamienić na zdrowy nałóg - bieganie, pływanie, jazdę na rowerze, itp. 

Ważne jest także, aby w tej walce z nałogiem palacz nie był sam, wsparcie najbliższych jest nieprzecenione.


Więcej na temat kampanii ExSmokers możecie znaleźć tutaj.
Kampania wrześniowa ExSmokers
Źródło fotografii

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

*cieszę się, że Cię tu widzę :)
*komentarze są moderowane ze względu na spam
*obraźliwe komentarze będą usuwane