wtorek, 26 listopada 2013

Test produktów z emako.pl


Test produktów z emako.pl

Jakiś czas temu dostałam do przetestowania kilka produktów ze sklepu emako.pl. W paczce znalazły się artykuły tj. kamień do pizzy, wielozadaniowa miska do ubijania piany i miksowania, stolik śniadaniowy (bambusowa taca), stolnica bambusowa.

Kamień do pieczenia pizzy

Od niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką kamienia do pieczenia pizzy. Do produktu załączona została metalowa podstawka. Kamień do pizzy nagrzewa się równomiernie na całej powierzchni, a co istotne pochłania wilgoć. Ciasto, które jest pieczone na tym kamieniu jest wyjątkowo chrupiące i wypieczone, a wierzch nie jest spieczony. Pizza podana na kamieniu prosto z piekarnika długo trzyma ciepło. Kamień ten możecie nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie 49,99 zł w sklepie emako.pl.

Należy przestrzegać kilku zasad, aby kamień do pizzy służył nam jak najdłużej, oto one:
  • Nie wolno wkładać kamienia do nagrzanego (gorącego) piekarnika, gdyż może pęknąć!
  • Nagrzany kamień należy oprószyć rownomiernie mąką, co zapobiegnie przywarciu ciasta do kamienia.
  • Ciasto z dodatkami ostrożnie zsuwamy za pomocą szerokiej łopatki lub cienkiej deski (rozmiarami odpowiedniej do kamienia) na nagrzany kamień.
  • Kamienia nie należy myć detergentami, najlepiej unikać wody. Resztki pizzy zeskrobać i przetrzeć szmatką lub przemyć kamień w ciepłej wodzie.
  • Test produktów z emako.pl
Test produktów z emako.pl

Test produktów z emako.pl
Stolnica bambusowa

Zawsze marzyłam o dużej, solidnej stolnicy i w końcu się doczekałam. Prezentowany przedmiot łączy w sobie dwie funkcje - deski do krojenia oraz stolnicy do zagniatania i przygotowania ciasta. Jest idealnie wyprofilowana dzięki czemu z łatwością można ją przymocować do stołu czy blatu. Została wykonana w całości z ekologicznego bambusa. Jest odporna na wysoką temperaturę i wilgoć. Wyżłobione rowki pozwalają na zbieranie płynów powstających w czasie krojenia. Stolnicę można nabyć w emako.pl w okazjonalnej cenie 49,99 zł.

Test produktów z emako.pl

Test produktów z emako.pl
Miska do ubijania i miksowania

Kolejnym sprzętem jaki miałam przyjemność przetestować była duża, wielofunkcyjna misa do ubijania (np. piany czy śmietany) i miksowania składników. Można z jej pomocą przygotować ciasto jak i krem. Dzięki pokrywie z otworem możliwe jest miksowanie bez brudzenia kuchennego blatu. Miskę można używać również bez pokrywy np. do przygotowania ciasta. Naczynie jest naprawdę duże, pojemność wynosi aż 6 litrów. Niewątpliwą zaletą jest antypoślizgowa podkładka. Produkt ten możecie kupić w sklepie emako.pl w bardzo konkurencyjnej cenie 19,99 zł.

Test produktów z emako.pl
Bambusowa taca śniadaniowa

Bambusowa taca z rozkładanymi nóżkami to przedmiot typu 3w1, może być tacą do podawania śniadań do łóżka (i nie tylko), może służyć jako stolik pod laptop bądź jako taca do przenoszenia dań. Przedmiot ten został w całości wykonany z drzewa bambusowego, które jest bardzo wytrzymałe na wysoką temperaturę, wilgoć i odkształcenia. Taca jest składana, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca. Powierzchnia stolika jest lakierowana co pozwala łatwe utrzymanie czystości. Wymiary tacy wynoszą 50 cm na 30 cm. Przedmiot posiada dwa wygodne uchwyty. Tę wielofunkcyjną tacę możecie kupić w sklepie emako.pl za jedyne 49,99 zł.

Test produktów z emako.pl

Test produktów z emako.pl

Recenzja produktów powstała dzięki współpracy ze sklepem emako.pl.

1 komentarz:

*cieszę się, że Cię tu widzę :)
*komentarze są moderowane ze względu na spam
*obraźliwe komentarze będą usuwane